Przejdź do treści

Doradca klienta biznesowego

    Miejsce pracy

    cała Polska

    Oferujemy

    • Umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę B2B
    • System prowizyjny bez ograniczeń finansowych
    • Narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy, dedykowany system CRM,
    • Wizytówki, materiały reklamowe
    • Prywatną opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie na życie
    • Szansę na rozwój zawodowy – możliwość budowania własnego zespołu (Manager Zespołu}
    • Partnerskie relacje i dobrą atmosferę w pracy
    • Pracę z młodym i zgranym zespołem

    Wymagania

    • Minimum średnie wykształcenie
    • Samodyscyplina, rzetelność w wykonywanej pracy oraz Dbałość o szczegóły
    • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych Relacji biznesowych
    • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
    • Współdziałanie w rozbudowie firmy na skalę krajową
    • Prawo jazdy kat B.

    Obowiązki

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizowanie celów sprzedażowych
    • Utrzymywanie wysokiej jakości usług i długoterminowych relacji z klientami
    • Raportowanie wyników do menadżera oraz uzupełnianie systemu CRM

    Dla nas najważniejszy jest Twój i nasz rozwój:

    • wiedzy
    • umiejętności
    • kreatywności
    • finansowy

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SztromTech P.S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Zostańmy w kontakcie

    Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00

    Godziny pracy biura

    07:00 – 15:00

    Dane teleadresowe

    ul. Strażacka 81
    43-382 Bielsko-Biała

    Wyślij nam swoje CV

    Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 20.

    Klikając przycisk „wyślij” potwierdzasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności i nie masz żadnych zastrzeżeń. Administratorem Twoich danych osobowych jest SztromTech P.S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.